Savo svetainėje naudojame tik vieną būtinąjį slapuką. Jis įgalina perduoti svetainės turinį į Jūsų įrenginį, taip pat užtikrina svetainės formų funkcionalumą. Būtinojo slapuko pavadinimas yra PHPSESSID ir jis yra skirtas naudotojo sesijai palaikyti, taip atskiriant Jūsų įrenginį nuo kitų įrenginių. Galioja tol, kol užveriate naršyklės langą. Slapuką galima pašalinti ar išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Svetainė gali tinkamai neveikti be šio slapuko.

Darbdavio atsakomybės draudimas

Darbdavio atsakomybės draudimas atlygina žalą įmonės darbuotojams, kai žalos priežastimi tapo įmonės atsakingų asmenų aplaidumas atliekant savo pareigas. Šis draudimas apsaugo įmonės interesus, kadangi už ją yra atlyginama žala darbuotojams.

Darbdavio atsakomybės draudimas yra labiausiai aktualus toms įmonėms, kuriose yra padidinta profesinė rizika. Tokios įmonės dėl atsakingų asmenų aplaidumo gali patirti didelių nuostolių darbuotojo sužalojimo darbe arba žūties atveju.

Kodėl VERSLOdraudimas.lt?

  • geriausia draudimo kaina ir kitos sąlygos
  • tik patikimose draudimo bendrovėse
  • draudimo popierizmo sutvarkymas
  • asistavimas po draudimo įvykio

Kiek kainuoja?

  • nemokama – už Jus moka draudimo bendrovės!

Kokia draudimo suma?

Draudimo suma šiam draudimui yra pasirenkama. Draudimo sumos pasirinkimui turi būti skiriamas didelis dėmesys, kadangi pasirinkus per didelę draudimo sumą reikės mokėti didelę draudimo įmoką, o pasirinkus per mažą draudimo sumą nebus atlyginti visi nuostoliai draudiminio įvykio atveju. Dėl draudimo sumos pasirinkimo Jums geriausiai patars mūsų profesionalai.

Kokia draudimo įmoka?

Draudimo įmoka už darbdavio atsakomybės draudimą gali sudaryti nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių litų per metus. Ji yra nustatoma atsižvelgiant į:

  • įmonės veiklos specifiką;
  • įmonės darbuotojų skaičių;
  • pasirinktą draudimo sumą;
  • įmonės "reputaciją" ir žalų istoriją.

Kita draudimo informacija

Dažniausiai darbdavio atsakomybės draudimas siūlomas tik toms įmonėms, kurios apdraudžia savo veiklos civilinę atsakomybę, kadangi šios paslaugos yra labai susijusios.

Skirtingai nuo darbuotojų draudimo nuo nelaimingų atsitikimų, darbdavio atsakomybės draudimas tik atlygina dėl darbdavio kaltės darbuotojo patirtus nuostolius.

užpildykite formą