VERSLOdraudimas.lt privatumo politika

2007 metų Birželio 23 diena

VersloDraudimas.lt internetinė svetainė (toliau svetainė) gerbia Jūsų privatumą ir pripažįsta, kad Jūsų privatumas yra svarbus. Svetainė vadovaujasi žemiau pateiktomis privatumo politikos nuostatomis. Jei kiltų klausimų dėl privatumo politikos, rašykite adresu:

UAB “Inovaciniai sprendimai”

Savanorių pr. 349, LT-49425 Lietuva

www.i-solutions.lt

Jūsų sutikimas

Naudodamiesi VERSLOdraudimas.lt internetinės svetainės paslaugomis, Jūs sutinkate, kad informacija, kurią Jūs pateikiate svetainėje ir informacija, kurią mes renkame apie Jus, būtų tvarkoma taip kaip išdėstyta žemiau pateiktose sąlygose.

Kokia informacija yra renkama apie Jus ir kaip ji naudojama

Informacija, kurią Jūs pateikiate

Naudodamiesi svetaine, Jūs galite pateikti asmeninę informaciją: vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą. Jokios kitos asmeninės informacijos mes nerenkame ir nesaugome.

Asmeninės informacijos panaudojimo tikslai

Jūsų pateikta asmeninė informacija yra naudojama:

  • Perduoti Jūsų kontaktinę informaciją ir kreipimąsi svetainėje dėl draudimo paslaugų arba dėl konsultacijos draudimo klausimais licencijuotai draudimo brokerių kompanijai ar licencijuotam draudimo brokeriui;
  • Tobulinti svetainę ir svetainės teikiamas paslaugas;
  • Pateikti Jums personalizuotą turinį;

VersloDraudimas.lt slapukai

Svetainėje yra naudojami sesijų ir pastovūs slapukai. Slapukai yra naudojami surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą ir naudojimąsi svetaine. Ši informacija naudojama pagerinti svetainės naudojamumą. Jūs galite uždrausti slapukų naudojimą pakeisdami nuostatas naršyklėje, ugniasienėje arba panaudojant specializuotas programas ir paslaugas. Uždraudus slapukų naudojimą, gali neveikti kai kurios svetainės funkcijos.

Registracijos serveryje informacija

Kai apsilankote svetainėje, serveriuose automatiškai įrašomas Jūsų apsilankymo laikas, data, šaltinis, užklausa, IP adresas, Jūsų naudojamos naršyklės parametrai, nustatyta kalba. Ši informacija, kartu su slapukų informacija naudojama pagerinti svetainės patogesnio naudojamumo ir Jūsų asmeninės informacijos apsaugos tikslais.

Bendravimo informacija

Svetainėje Jūs galite palikti komentarus, užduoti klausimą, nurodyti dominančią draudimo paslaugą. Visa šita informacija perduodama licencijuotiems draudimo brokeriams arba licencijuotom draudimo brokerių kompanijom. Šią informaciją saugome tam, kad vystyti naujas svetainėje teikiamas paslaugas bei gerinti esamas.

Nuorodos

Kai kurias nuorodas mes galime pateikti svetainėje taip, kad žinotume ar Jūs paspaudėte ant jų. Šią informaciją naudojame personalizuotam turiniui pateikti ir pagerinti svetainės naudojamumą. Svetainėje gali būti pateiktos nuorodos į kitas svetaines. Kitos svetainės gali rinkti ir saugoti informaciją apie Jus. Verslodraudimas.lt internetinė svetainė nekontroliuoja, kaip kitos svetainės renka ir naudoja informaciją apie Jus.

Informacijos perdavimas trečiosioms šalims

Jūsų asmeninė informacija perduodama tik licencijuotiems draudimo brokeriams ir licencijuotom draudimo brokerių bendrovėms, ir tik tuo atveju, kai Jūs kreipiatės dėl draudimo paslaugų arba dėl konsultacijos draudimo klausimais.

Kitais atvejais, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytais atvejus, be Jūsų sutikimo, mes neperduodam Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims.

Mes pasiliekame teisę pateikti neasmeninę agreguotą informaciją trečiosioms šalims tokią, kaip svetainės lankomumas, užklausos per kurias atėjo interneto vartotojai, demografinis vartotojų pasiskirstymas ir panašią informaciją, kuri jokiu būdu neleis identifikuoti Jus asmeniškai.

Informacijos apsauga

Mes rūpinamės Jūsų informacijos apsauga, todėl naudojame šiuolaikines informacijos apsaugos priemones apsaugoti duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir neleistino naudojimo.

Pasirinkimas pateikti asmens duomenų pateikimas

Jūs galite pasirinkti pateikti arba nepateikti Jūsų asmeninę informaciją svetainėje. Tam, kad perskaityti informaciją svetainėje, Jums nereikia pateikti asmeninių duomenų. Jei Jūs pageidaujate gauti konsultaciją arba kreiptis dėl draudimo, Jūs turite pateikti asmeninę informaciją. Jei Jūs nepateiksite asmeninės kontaktinės informacijos, mes negalėsime perduoti Jūsų pasiteiravimo ar kreipimosi licencijuotam draudimo brokeriui ar licencijuotai draudimo brokerių kompanijai.

Pasikeitimai privatumo politikoje

Mes pasiliekame teisę keisti privatumo politiką ateityje. Apie pasikeitimus privatumo politikoje pranešime privatumo politikos tekste. Data esanti privatumo politikos pradžioje nurodo privatumo politikos atnaujinimo datą.

UAB “Inovaciniai sprendimai”

Savanorių pr. 349, LT-49425 Lietuva

www.i-solutions.lt

užpildykite formą