Savo svetainėje naudojame tik vieną būtinąjį slapuką. Jis įgalina perduoti svetainės turinį į Jūsų įrenginį, taip pat užtikrina svetainės formų funkcionalumą. Būtinojo slapuko pavadinimas yra PHPSESSID ir jis yra skirtas naudotojo sesijai palaikyti, taip atskiriant Jūsų įrenginį nuo kitų įrenginių. Galioja tol, kol užveriate naršyklės langą. Slapuką galima pašalinti ar išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Svetainė gali tinkamai neveikti be šio slapuko.

Vežėjų automobiliais civilinės atsakomybės draudimas

Vežėjų automobiliais civilinės atsakomybės draudimas atlygina automobiliu gabenamo krovinio savininko patirtus nuostolius, atsiradusius dėl vežėjo kaltės.

Nuo ko apdraudžiama?

Vežėjų atsakomybės draudimu yra apdraudžiama vežėjo atsakomybė už krovinį, o ne pats krovinys. Tai yra, pagrindinė sąlyga, kad nuostoliai būtų atlyginti, yra vežėjo kaltės įrodymas. Pagrindinės žalos atsiradimo priežastys yra avarija, kurios metu krovinys yra apgadinamas arba sunaikinamas, bei krovinio vagystė. Vežėjų atsakomybės draudimas taip pat dažniausiai atlygina papildomas, su krovinio sugadinimu susijusias išlaidas.

Kodėl VERSLOdraudimas.lt?

  • mažiausia draudimo kaina
  • draudimo popierizmo sutvarkymas
  • asistavimas po draudimo įvykio

Kiek kainuoja?

  • nemokama – už Jus moka draudimo bendrovės!

Kokia draudimo suma?

Vežėjų automobiliais atsakomybę už gabenamą krovinį reglamentuoja CMR konvencija bei kiekvienos valstybės teisės aktai. Jie nustato ir maksimalią krovinio vertę, tai yra vieno krovinio kilogramo kainą, už kurią yra atsakingas vežėjas.

Draudimo suma yra nustatoma atsižvelgiant į maksimalią krovinio kilogramo kainą ir automobilio keliamąją galią.

Kokia draudimo įmoka?

Draudimo įmoka už vežėjų automobiliais atsakomybės draudimą skaičiuojama kiekvienai transporto priemonei metams. Ji dažniausiai priklauso nuo to, kokius krovinius gabena vežėjas, kokie gabenimo maršrutai. Nustatant draudimo įmokas, draudimo kompanijas didelę reikšmę teikia žalų istorijai.

Kita svarbi informacija

Vežėjų automobiliais civilinės atsakomybės draudimas neretai yra tapatinamas su krovinių draudimu. Atkreipiame dėmesį, kad šios draudimo paslaugos kardinaliai skiriasi, nes:

  • vežėjų automobiliais atsakomybės draudimas atlygina nuostolius už žalą kroviniui, kurie atsirado dėl vežėjo kaltės;
  • krovinių draudimas atlygina žalą kroviniui nepriklausomai nuo to, kas yra atsakingas už tos žalos padarymą.

Taigi, galima daryti išvadą, kad vežėjų automobiliais civilinės atsakomybės draudimas apsaugo vežėjo interesus, tuo tarpu krovinių draudimas geriau apsaugo krovinio savininko interesus.

užpildykite formą