Savo svetainėje naudojame tik vieną būtinąjį slapuką. Jis įgalina perduoti svetainės turinį į Jūsų įrenginį, taip pat užtikrina svetainės formų funkcionalumą. Būtinojo slapuko pavadinimas yra PHPSESSID ir jis yra skirtas naudotojo sesijai palaikyti, taip atskiriant Jūsų įrenginį nuo kitų įrenginių. Galioja tol, kol užveriate naršyklės langą. Slapuką galima pašalinti ar išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Svetainė gali tinkamai neveikti be šio slapuko.

Statybos visų rizikų draudimas (CAR)

Statybos draudimu apdraudžiamas statinys ir/arba statinio darbai, medžiagos, įranga ir kita, nuo gaisro, sprogimo, trečiųjų asmenų veiklos ir kitų draudimo sutartyje numatytų rizikų.

Kodėl VERSLOdraudimas.lt?

  • geriausia draudimo kaina ir kitos sąlygos
  • patikimose draudimo bendrovėse
  • draudimo popierizmo sutvarkymas
  • asistavimas po draudimo įvykio

Kiek kainuoja?

  • nemokama – už Jus moka draudimo bendrovės!

Kam reikalingas statybos draudimas?

Statybos visų rizikų draudimu gali apsidrausti:

  • rangovas kartu su subrangovais - rangovas privalo atlyginti dėl savo netinkamos statybos vykdymo, tyčinės ar netyčinės veiklos statybos užsakovui bei trečiosioms šalims padarytą žalą. Nuo šių netikėtų nuostolių padėtų apsisaugoti statybos visų rizikų draudimas.
  • statybos užsakovas - statybų visų rizikų draudimas padėtų apsisaugoti nuo nuostolių, tokių kaip atsiradusių dėl "force majeure", kai pats statybos užsakovas atsakingas už nuostolius.

Kita svarbi informacija

Statybos visų rizikų draudimas pradeda galioti ne anksčiau kaip numatyta sutartyje bei pradėjus statybos darbus. Šis draudimas baigia galioti statinį pradėjus eksploatuoti arba rangovui įvykdžius visus darbus.

Kreipkitės į statybų draudimo specialistą ir išsirinksite draudimo bendrovę, siūlančią geriausias sąlygas Jūsų įmonei.

užpildykite formą