Savo svetainėje naudojame tik vieną būtinąjį slapuką. Jis įgalina perduoti svetainės turinį į Jūsų įrenginį, taip pat užtikrina svetainės formų funkcionalumą. Būtinojo slapuko pavadinimas yra PHPSESSID ir jis yra skirtas naudotojo sesijai palaikyti, taip atskiriant Jūsų įrenginį nuo kitų įrenginių. Galioja tol, kol užveriate naršyklės langą. Slapuką galima pašalinti ar išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Svetainė gali tinkamai neveikti be šio slapuko.

Krovinių draudimas

Krovinių draudimas atlygina įmonės nuostolius, atsiradusius dėl bet kokia transporto priemone gabenamo krovinio sugadinimo ar praradimo.

Kuo įmonei naudingas krovinių draudimas?

Dažniausiai įmonės pačios neužsiima krovinių pervežimu nuosavu transportu ar pervežimo organizavimu, o perduoda šį darbą kitoms įmonėms. Ne visų įmonių vadovai žino, kad vežėjų atsakomybę už krovinį riboja CMR konvencija ir teisės aktai, o ekspeditoriaus - sutartiniai įsipareigojimai.

Vežėjų automobiliais ar ekspeditorių civilinės atsakomybės draudimas ne visada atlygins su krovinio sugadinimu ar praradimu susijusius nuostolius, arba gali tai padaryti ne pilna apimtimi.

Jeigu vežėjui patikėtas krovinys bus sugadintas ar prarastas ne dėl vežėjo kaltės, krovinio savininko patirtų nuostolių greičiausiai niekas nekompensuos. Tai galėtų padaryti tik draudimo kompanija, apdraudusi krovinį krovinių draudimu.

Kodėl VERSLOdraudimas.lt?

 • geriausia draudimo kaina
 • tik patikimose draudimo bendrovėse
 • draudimo popierizmo sutvarkymas
 • asistavimas po draudimo įvykio

Kiek kainuoja?

 • nemokama – už Jus moka draudimo bendrovės!

Kokie kroviniai gali būti apdrausti?

Krovinių draudimu gali būti apdrausti praktiškai visi kroviniai:

 • gabenami nuosavu ar samdomu transportu;
 • eksportuojami, importuojami ar pervežami Lietuvos teritorijoje;
 • gabenami viena ar keliomis transporto priemonėmis.

Dažniausiai nėra apdraudžiami labai pavojingi, rizikingi ar neteisėtai gabenami kroviniai.

Nuo ko apdraudžiami kroviniai?

Kroviniai gali būti apdraudžiami nuo visų įvykių, kurie įvyksta staigiai ir netikėtai krovinio pervežimo metu, išskyrus kai kurias išimtis.

Neretai, siekiant sutaupyti dalį draudimo įmokos, galima apriboti draudimo galiojimą keliais labiausiai aktualiais įvykiais, pavyzdžiui transporto priemonės avarija ir krovinio vagyste.

Kokia draudimo suma?

Draudimo suma yra lygi krovinio vertei ir jo pervežimo išlaidoms.

Kokia draudimo įmoka?

Draudimo įmoka sudaro nuo kelių dešimtųjų iki kelių procentų nuo krovinio vertės ir priklauso nuo:

 • krovinio rizikingumo;
 • krovinio maršruto ir perkrovimų skaičiaus;
 • krovinio draudimo apimties;
 • transporto priemonės, kuria gabenamas krovinys.

Kita svarbi informacija

Įmonės, kurių kasdieninė veikla yra susijusi su krovinių siuntimu (pavyzdžiui, daug produkcijos eksportuojančios įmonės), gali sudaryti ilgalaikes krovinių draudimo sutartis. Tokioms sutartims dažniausiai yra taikomos geresnės draudimo sąlygos nei pavienių krovinių draudimo sutartims, tačiau jų sudarymas ir administravimas reikalauja nemažai patirties, todėl šį darbą geriausia patikėti draudimo profesionalams.

užpildykite formą