Savo svetainėje naudojame tik vieną būtinąjį slapuką. Jis įgalina perduoti svetainės turinį į Jūsų įrenginį, taip pat užtikrina svetainės formų funkcionalumą. Būtinojo slapuko pavadinimas yra PHPSESSID ir jis yra skirtas naudotojo sesijai palaikyti, taip atskiriant Jūsų įrenginį nuo kitų įrenginių. Galioja tol, kol užveriate naršyklės langą. Slapuką galima pašalinti ar išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Svetainė gali tinkamai neveikti be šio slapuko.

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės(TPVCA) draudimas atlygina autoįvykio metu kaltininko padarytą žalą kitiems asmenims bei jų turtui.

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas yra privalomas kiekvienai įmonės turimai transporto priemonei. Todėl draudimo brangimas pastaruoju metu tapo dideliu galvos skausmu didelius transporto priemonių parkus turinčioms įmonėms.

Kodėl VERSLOdraudimas.lt?

  • geriausia draudimo kaina
  • draudimo popierizmo sutvarkymas
  • asistavimas po draudimo įvykio

Kiek kainuoja?

  • nemokama – už Jus moka draudimo bendrovės!

Privalomo civilinės atsakomybės draudimo galiojimo teritorija

TPVCA draudimas galioja visoje Europos Sąjungoje, o prie šio draudimo išduodama žalia korta suteikia draudiminę apsaugą visose žalios kortos sistemos valstybėse.

Kuo skiriasi privalomo draudimo sąlygos?

TPVCA draudimas yra standartinis visoms transporto priemonėms, o šio draudimo įmoka priklauso nuo transporto priemonės tipo ir naudojimo pobūdžio. Vieniems automobiliams mažesnė kaina vienoje draudimo bendrovėje, kitiems - kitoje.

Mūsų draudimo specialistai turi sukaupę didelę darbo su automobilių parkų draudimais patirtį ir gali pasiūlyti palankiausias draudimo sąlygas.

užpildykite formą